Dom szkieletowy-kanadyjski - z 7

 

Z7 Nieduży dom z dachem dwuspadowym, ekonomiczny, funkcjonalny i praktyczny.

Koszt budowy - prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów

Podana cena obejmuje:

Na fundamentach inwestora, materiał na budowę domu, dach pokryty blachodachówką z orynnowaniem PCV, okna plastikowe PCV pod kolor domu, podłogi przygotowane do położenia terakoty i paneli podłogowych.
Kominy - Leier.
Kompletne drzwi - wejściowe i wewnętrzne, Instalacja elektryczna, hydrauliczna, kanalizacyjna, grzewcza. (przygotowane do podłączenia, umywalek, kranów, kaloryferów, żyrandoli, włączników, wyłączników itp.)
Elewacja zewnętrzna /dom obity deską elewacyjną o grubości 2,5-3,2 cm, lub styropian/
Ściany zewnętrzne ocieplone - przegotowane do zamieszkania całorocznego.

Czas budowy max 3 miesiące - i już mieszkasz. Dopuszczalne niewielkie przesunięcia w projekcie.
Dane  
powierzchnia użytkowa 82 m2
powierzchnia zabudowy 99,9 m2
powierzchnia dachu 142 m2
kubatura 229,5 m3
wysokość 5,33 m
kąt nachylenia dachu 22.00o
minimalne wymiary działki 18,18 m x 16,28 m
Opis
Projekt Z7 jest niewielkim i tanim w realizacji domem parterowym z dachem dwuspadowym. Prosta współczesna bryła, pozwoli na szybką i ekonomiczną budowę. Wzbogacenie elewacji drewnianymi elementami doda mu dodatkowego uroku, a tym samym wzbogaci walory estetyczne.
Na parter wchodzimy poprzez zadaszone wejście, prosto do sieni, skąd dalej wchodzimy do holu. Stanowi on ciąg komunikacyjny pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Parter możemy podzielić na dwie strefy, dzienną i sypialną. W jednej znajdują się trzy sypialnie oraz spora łazienka, natomiast w drugiej salon połączony z jadalnią i kuchnią oraz pomieszczenie gospodarcze. Z salonu mamy wyjście na zadaszony taras, który może być miłym miejscem na spędzenie wieczoru. Przeszklone duże drzwi zapewnią widok na ogród, a tym samym jedność z otoczeniem zewnętrznym.
Dom spodoba się wszystkim tym którzy szukają niewielkiego, funkcjonalnego domku parterowego, który mimo swych niewielkich rozmiarów posiada wiele miejsca na przestronne szafy i zaspokaja wszystkie niezbędne potrzeby.


powrót do projektów  


   
D
 
created by - ANGA
copyright - Ebenista@2010
 
Słowa opisujące: domy z drewna, domy z bali, domy drewniane, mieszkalne, szkieletowe, rekreacyjne i całoroczne, domki drewniane,
kolektory słoneczne, budujemy dom z drewna, domy mieszkalne z drewna, producent domów z drewna.
Producent domów drewnianych, domy drewniane mieszkalne.